• تلفن 2-08134383481
  • info@Kasianoil.com
  • javascript image slider
1 2 3
css slider by WOWSlider.com v8.8

درباره ما

هرکسی چیز مهمی برای گفتن دارد!


شركت پترو پالايش كاسيان در سال 1393 جواز تاسيس توليد انواع روغن هاي صنعتي و موتوري را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دريافت كرد. اين شركت پس از اخذ پروانه بهره برداري در سال 1394 اقدام به اخذ پروانه استاندارد اجباري براي محصولات روغن موتور نمود كه موفق به اخذ 11 استاندارد ملی تا خرداد سال 1395 شد و پس از اخذ ایزوها و تاییدیه های جهانی و تولید آزمایشی وکسب امتیازات لازم در حوزه عملی انواع محصولات، فروش محصولات خود را عملاً از نمایشگاه بین المللی نفت وگاز و پتروشیمی 1396 آغاز كرد.


شركت پترو پالايش كاسيان در 4000 متر مربع زمين و زير بنايي 1500 متري در فاز اول ساليانه ظرفيت 6500 تن توليد روغن موتور و روغن هاي صنعتي را دارد كه در فاز دوم با طرح توسعه اين ظرفيت 100 درصد افزايش خواهد داشت. لازم به ذكر است شركت پترو پالايش كاسيان هم اكنون داراي 11 پروانه استاندارد براي توليد انواع روغن موتور از سطوح پايين تا بالاترين سطوح كيفي روغن موتور را داراست كه از اين لحاظ در غرب كشور اولين است. اين شركت با هدف توليد محصول با كيفيت با استفاده از بهترين مواد اوليه موجود در خاور ميانه با يقيين يكي از با كيفيت ترين محصولات منطقه را توليد مي نمايد. اين شركت با توجه به اين كه از مواد اوليه پايه نفتي پالايش از نفت خام استفاده مي نمايد و اجبار ي در استفاده از روغن پايه پالايشگاه هاي ايراني (گروه يك) ندارد با واردات مستقیم روغن با كيفيت بهتر گروه دو کره جنوبی و روغن پايه سنتتيك گروه سه پترو ناس مالزي و یوبیس کره جنوبی و استفاده از دانش فني توليد و فرمولاسيون آلماني و استفاده از مواد افزودني اصلي از شركت هاي اروپايي و امريكايي موفق به كسب اين استانداردها و توليد محصولات با كيفيتي شده كه در همين مدت كوتاه مورد توجه مصرف كنندگان قرار گرفته است.


اين شركت به جهت بهره وري و تشريك مساعي در حوزه گسترش بازار فروش محصولات خود را به پخش كيان با تجربه اي 25 ساله در حوزه توزيع و فروش واگذار نموده كه اين امر علي الرغم اين كه در مقطعي فروش محصولات را به جهت بازاريابي اين واحد به تاخير انداخت، ليكن در حال حاضر شرايط فروش بيشتري را در سطح كشور ايجاد نموده است.


اين شركت يقيين دارد كه محصول با كيفيت در بلند مدت با اثبات كيفيت و مرغوبيت خود در بازار جايگاه و سهم خود را خواهد يافت و به همين سبب به هيچ وجه حاضر نيست براي سود كوتاه مدت نام برند خود را خراب كند. اين شركت در حال حاضر داراي دو برند ثبت شده ي ديگري به جزء برند آستياك مي باشد كه شرايط را براي گسترش و وسعت محصولات فراهم مي آورد.