• تلفن 2-08134383481
  • info@Kasianoil.com
  • javascript image slider
1 2 3
css slider by WOWSlider.com v8.8

ثبت بیمه نامه روغن موتور آستیاک

شرایط استفاده از بیمه نامه روغن موتور آستیاک


روغن موتور آستیاک با بهترین روغن پایه گروه 2و3 کره جنوبی و معتبرترین افزودنی های اروپایی و آمریکایی در شرکت پترو پالایش کاسیان تولید و بسته بندی شده است و با اطمینان به کیفیت این محصول شرکت بیمه ایران آن را بیمه ضمانت کیفیت و مسئولیت نموده است.


مواردی که این بیمه نامه را ابطال می نماید.


1- تاخیر در ثبت اطلاعات بیمه نامه بیش از 48 ساعت از زمان تعویض روغن در سایت شرکت توسط مصرف کننده، این بیمه نامه را ابطال می نماید


2- حتما قبل از تعویض روغن خودروی خود به دفترچه راهنما (قسمت روانکاری) آن مراجعه و در انتخاب روغن موتور به سطح کیفی با استاندارد API و نیز درجه گرانروی با استاندارد SAE در فصول مختلف توجه نمائید. بدیهی است انتخاب و استفاده از روغن نامناسب شامل بیمه نامه نخواهد شد.


3- تعویض فیلتر روغن و هوا در هنگام تعویض روغن بسیار مهم و ضروری است.


4- روغن در موتور خودرو حتی بدون حرکت می باید حداکثر پس از 6 ماه تعویض شود، لذا اعتبار این بیمه نامه برای خودروهایی که سالم بوده و در شرایط سخت کار نمی کند از زمان تعویض حداکثر شش ماه و یا مطابق با کیلومتر کارکردی است که در بیمه نامه محصول ذکر شده است.


5- استفاده از لوازم یدکی و مصرفی غیر اصلی به خودرو صدمه می زند، لطفا از لوازم اصلی استفاده کنید تا ضمن بهره مندی از مزایاس این بیمه نامه در هزینه های تعمیر خودرو صرفه جویی کنید.


6- در صورتی که در شرایط آب و هوای آلوده و بسیار گرم قرار دارید و یا خودروی شما در شرایط سخت (حمل بار زیاد، مناطق کوهستانی، رانندگی با شوک و کارکرد در جای خودرو) قرار دارد، در فواصل کوتاه ترنسبت به بررسی وضعیت روغن و در صورت لزوم به تعویض، اقدام نمایید.


7- این بیمه نامه می باید توسط اتوسرویس با ذکر تاریخ و مشخصات خودرو، مهر و امضا شود. در غیر اینصورت فاقد اعتبار است.


برای استفاده از این بیمه نامه به نکات زیر توجه نمائید:


1- به هیچ وجه روغن را از موتور خارج نکنید، تخلیه روغن باید در حضور نماینده ی این شرکت و بیمه ایران انجام شود.


2- در صورت بروز خسارت در اولین فرصت با خدمات پس از فروش شرکت پتروپالایش کاسیان به شماره 08134383415 تماس حاصل و راهنمایی لازم را دریافت نمائید.


3- حداکثر پس از 24 ساعت از اعلام موضوع به شرکت می توانید با در دست داشتن اصل بیمه نامه به شرکت بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه کنید.


4- مصرف کننده گرامی روغن موتور یکی از مهمترین عواملی است که سلامت خودرو را فراهم می آورد، لذا ضمن توجه به نکات مهم این بیمه نامه، سرمایه و سلامتی موتور خودروی خود را با استفاده از کالای مطمئن، تضمین کنید.